Oдржан састанак Регионалног Актива наставника економске групе предмета

26.03.2020. одржан је састанак Регионалног Актива наставника економске групе предмета путем групног разговора преко апликације Вибер. Састанку је присуствовало петоро наставника економске групе предмета.
26.03.2018. године је основан Регионални актив наставника Статистике, где је развојним процесом дошло до настајања Актива наставника економске групе предмета. У претходне две године Актив наставника економске групе предмета је састанке одржавао једном месечно у просторијама Регионалног центра. По завршетку кризе састанци ће бити настављени у Установи.

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.