Изложба Француског института у Нишу - France eMotion

21-23.01.2020. Посетиоци изложбе FRANCE eMOTION која је отворена у Регионалном центру, били су ученици IV разреда ОШ "Његош" и ученици I године Гимназије "9 мај". Ученици Школе Његош су са својом учитељицом, Горданом Тонић, а гимназиојалци са својим професорима, су обишли изложбу сачињену од 25 паноа.
Изложба је резултат рада четири међународна фотографа који не живе у Француској и пределе који се могу на паноима видети, видели су први пут и први пут их фотографисали. Фотографи из Бенина Ишола Акпо, из Бразила Еду Монтеиро, из Сједињених Америчких Држава Давид Шалиол и из Шпаније Лурдес Сегаде су пролазили одређеним деловима Француске и "случајним" одабирима насталим током њихових похода представили јединствен поглед на разноликост француске културне баштине.

Honeyview IMG 3082 Honeyview IMG 3079
Honeyview IMG 3084 Honeyview IMG 3088
Honeyview IMG 3089 gim

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.