Посета министра просвете активу наставника географије

15.10.2016. Министар просвете, науке и технолошког развој, Младен Шарчевић, је током посете Регионалном центру Ниш, обишао и наставнике и присуствовао састанку Актива наставника географије. Председница Актива, Јасмина Павловић, и подпредседник, Марко Ђорђевић, упознали су Министра са активностима и годишњим планом рада Актива наставника географије. Састанку је присуствовало 30 наставника географије Нишавског округа, као и представници Министарства просвете: Никола Танић, помоћник министара за науку, Габријела Гајић, саветник министра, Јасмина Ђелић, начелник одељења за координацију школских управа, Марина Костић, в.д. начелник Управе за образовање Ниш и Драган Гејо, руководилац Школске управе Ниш.

IMG 0216 IMG 0218 IMG 0219 IMG 0222