Угледни час „Пројектна метода у пракси“

05.06.2013. У конференцијској сали одржан је приказ угледног часа на тему: „Пројектна метода у пракси“. Приказу је присуствовало више од 60 наставника из основних и средњих школа из Ниша и околине. Приказ је био интересантан не само због методе већ и због корелације предмета: српски, енглески језик и информатика. Аутори и презентери овог угледног часа били су: Снежана Крстић Томић - наставница српског језика из Ош "Радован Ковачевић Максим" из Лебана, Јелена Станковић - наставница енглеског језика  и Далибор Тодоровић - наставник информатике, обоје из ОШ "Станимир Вељковић Зеле" из Бојника.

IMG 4065     IMG 4067

• Aкрeдитoвaн сeминaр "Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" +

Aкрeдитoвaн сeминaр" Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" рeaлизуje сe у Рeгиoнaлнoм цeнтру у пeриoду 28-30.08.2020. год. Oвo je jeдaн oд прoгрaмa кojи сe признaje зa држaњe нaстaвe Грaђaнскo вaспитaњe.
    Кoтизaциja износи 6.550,00 дин.

Пријавни лист    Понуда

• ПОНУДА АКРЕДИТОВАНИХ СЕМИНАРА за СЕПТЕМБАР/OKTOБАР/НОВЕМБАР/ДЕЦЕМБАР 2020. године +

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.