Подршка ЕУ средњем стручном образовању у Србији

23-26.11.2015.  Реализација обука за наставнике средњих стручних школа укључених у пројекат "Подршка ЕУ средњем стручном образовању у Србији" почела је у Регионалном центру. Семинар под називом "Обука за реализацију модернизованих наставних програма заснованих на исходима" реализује се за наставнике средњих стручних школа из Бора, Књажевца, Крушевца и Ниша. Кроз три дводневне обуке биће обухваћено 60 наставника и просветних саветника. Обука се организује кроз финансијску помоћ WYG International Limited,VET in Serbia Project. Обуком су обухваћене следеће теме: Интердисциплинарни приступ у настави и развој међупредметних компетенција, Новине уПравилнику о оцењивању, Учење засновано на пројектном раду, Социјално партнерство и реализација практичне наставе.

IMG 8602 resize