Семинар "Сви наши идентитети"

10.10.2015.У организацији Центра за етику, право и примењену филозофију из Београда у Регионалном центру је одржан семинар "Сви наши идентитети" за родитеље школа "Свети Сава", "Коле Рашић" и "Војислав Илић Млађи". Овај семинар је наставак пројекта у коме учествују наставници поменутих школа. Семинар има за циљ оснаживање родитеља да у заједничком раду са запосленима у школама размене сазнања и искуства о темама родно равноправног образовања и васпитања. На тај начин се ствара школска средина у којој се негује међусобно поверење, као и отворен приступ јасној расподели васпитних и образовних улога.

IMG 8151 resize IMG 8148 resize

11.10.2015. За другу групу родитеља ученика школа: "Радоје Домановић", "ШОСО 14 октобар" и "1 мај" одржан је семинар "Сви наши идентитети". Семинар су реализовале социолог Мелита Ранђеловић и педагог Ксенија Перишић. На семинару је учествовало 11 родитеља.