У заједничкој организацији Удружења Тим Психокод Београд и Центра за стручно усавршавање Ниш, у термину 29-30.08. реализован је акредитован семинар Умеће комуникације 1 "Како да говоримо и слушамо да би ученици хтели да нас чују и да разговарају са нама" (област: Васпитни рад; кат.бр.10; 20 бодова). Семинар је организован онлајн путем ZOOM платформе за 29 наставника основних и средњих школа. Семинар је на листи препоручених за наставнике Грађанског вспитања према Правилнику о врсти стручне спреме наставника. Семинар су реализовале ауторке Ирена Лободок Штулић и Милка Михаиловић.





















