Реализован акредитовани семинар "Како помоћи ученицима са проблемима у понашању"

21.05.2022. У Регионалном центру је за 30 наставника реализован акредитовани семинар "Како помоћи ученицима са проблемима у понашању" (кат.бр.31), област: Васпитни рад. Специфични циљеви семинара су: Унапређење знања наставника о поремећајима понашања - Информисање о законској регулативи; Развијање вештина наставника за рад са ученицима који показују проблеме у понашању; Обучавање наставника за изградњу партнерских односа са родитељима; Оспособљавање наставника за индивидуализован приступ у раду са ученицима проблематичног понашања; Обогаћивање знања наставника о моделима превенције проблема у понашању ученика. Семинар су реализовале Јелена Бошковић, дипломирани педагог и Кристина Томић, професор педагогије и психологије из Гимназије "Свети Сава", Пожега.
На семинару су учествовали запослени ОШ "Вожд Карађорђе", ОШ "Ћеле кула" и Дом ученика средњих школа Прокупље.

Honeyview IMG 3851 Honeyview IMG 3848