У уторак, 30.11.2021., у просторијама Регионалног центра одржан је састанак Подружнице педагога Нишавског округа, други у овој школској години.
Дневни ред састанка је био:
1. Приказ књиге Светле и мрачне стране диготалног света, Владимир Хаџи Танчић и Младен Јовановић, наставници ОШ "Мирослав Антић";
2. Планирање рада педагога (глобално и оперативно планирање);
3. Истраживање образовно васпитне праксе.
Састанку су присуствовала 22 школска педагога. Састанак је заказала и водила Сузана Васић, председник Подружнице.





















