Инклузивно образовање

20.04.2015.  У Регионалном центру одржан је Регионални консултативни састанак радних група за Мониторинг и евалуацију инклузивног образовања. Осим представљања Јединице за инклузивно образовање МПНТР у пленарном делу, учесници су се у току групног рада бавили следећим темама: Интерсекторска комисија; ИОП; Школски тим за инклузивно образовање; Педагошки асистенти; Функционисање система у целини – наставна пракса, проток информација, сарадња између институција и појединаца.Састанку је приуствовало  55 представника установа и Школских управа из овог дела Србије.