Одржан састанак Секције психолога

22.12.2023. одржан је састанак Секције психолога у Центру за стручно усавршавање Ниш. Дневни ред састанка био је:

1. Усвајање записника са предходног састанка
2. Представници Саветовалишта за децу жртве насиља и пројекта дечјег СОС телефона:
   - Представљање Саветовалишта за децу жртве насиља и упознавање са активностима ове установе
   - Начини сарадње Саветовалишта са основним школама, са акцентом на превентивним активностима (акценат на предлозима школских психолога)
   - Могућност реализације вршњачке едукације „Развој социо-емоционалне интелигенције и емпатије код деце основношколског узраста“;
3. Примена система пројекта „Грађанин“ (студије случаја) у васпитном систему основних школа;
4. Дискусија о учешћу у радним групама у оквиру новоформираног Актива стручних сарадника ;
5. Разне друге теме дневног реда.

Састанку је присуствовало 24 психолога Нишавског округа.

Honeyview IMG 4047 Honeyview IMG 4048 copy
Honeyview IMG 4051