Начин плаћања котизације

Котизацију за семинаре у организацији Регионалног центра Ниш плаћате тек када одговорна особа Центра јави да је ГРУПА ФОРМИРАНА. Котизацију може наставник да плати сам или да му плати школа.

1. Уплата котизације преко школе:

При пријављивању запосленог(их) у пријавном листу Регионалног центра који попуњава школа треба уписати ПИБ и матични број школе. Центар ће, по формирању групе, послати профактуру и школа ће на основу тога уплатити котизацију(е) за семинар. Учесник или учесници са доказом о уплати из школе долазе на семинар.

2. Индивидуална уплата - када наставник сам уплаћује котизацију:

По добијању информације о формирању групе, наставник котизацију за семинар може уплатити класичном уплатом у пошти или банци. Наставник са доказом о уплати долази на семинар.

Уплатницу попуњавате на овај начин

3. Уплата у Регионалном центру:

Котизацију можете платити доласком у Регионални центар, сваког радног дана до 14.30 у канцеларији бр. 10.

• Дечји научни камп 2021 +

Дечји научни камп је спреман за нове авантуре! Од 2. до 13. августа, као и претходних година, спремили смо научна дружења, учења, игре и идеје које ћемо делити и стварати. Ове године, међутим, организовали смо хибридни дневни камп тако што ће се активности на кампу истовремено одвијати онлајн и уживо, у четири београдска парка. Док ће део деце бити на локацијама у Београду, остали ће бити свуда по свету!
    Ове године, један дан одвојили смо за геолошка и географска истраживања, други за изучавање историје, трећи биологије, а четврти астрономије. За ову прилику позвали смо наше угледне научнике и научнице да заједно са децом истраже и испробају методе и открића из својих лабораторија. Деца ће прикупљати и анализирати узорке, мапирати, документовати своја истраживања. Бавићемо се правим научним радом. А потом ћемо резултате истраживања претворити у приче које можемо да испричамо другима тако да лако разумеју и компликоване научне теме.
    Пријаве су електронске и обавезне на ЛИНКУ. Број деце за учешће уживо је ограничен на 20 и уколико број пријава премаши број места на кампу, предност ћемо дати деци која нису до сада учествовала у нашим програмима.
    Пријаве трају до 25. јула.

Honeyview DNK 3 1 2048x1365

• Инфо-радионица "DEUTSCH LERNEN, DEUTSCHLAND KENNENLERNEN" +

У организацији Goethe Instituta из Београда, 21.09.2021.од  17:00-20:30 часова у Регионалном центру Ниш биће одржана:
    ИНФО-РАДИОНИЦА "DEUTSCH LERNEN, DEUTSCHLAND KENNENLERNEN"
    Интересујете се за немачки и Немачку? Желите да сазнате како бесплатно можете учити и вежбати немачки на интернету, као и на шта посебно треба обратити пажњу уколико планирате живот и рад у Немачкој? У том случају је бесплатна инфо-радионица „Deutsch lernen, Deutschland kennenlernen“ права ствар за Вас.
    На радионици се обрађују теме попут новог закона о запошљавању стручне радне снаге из иностранства, начина информисања и припреме за живот и рад у новом окружењу али дајемо и конкретне савете како и на који начин бесплатно учити и вежбати немачки и припремити се за сертификате Goethe-Instituta.

Информације и пријава: