Састанак представника Српског географског друштва и представника наставника географије Нишавског, Јабланичког и Пиротског округа

17.06.2022. У Регионалном центру је, у оквиру састанка Актива наставника географије, одржан састанак представника Српског географског друштва и представника  наставника географије Нишавског, Јабланичког и Пиротског округа. Теме састанка биле су: Унапређење сарадње свих Подружница у Србији; Фонд часова географије у основним и средњим школама; Семинари и стручно усавршавање;  Такмичења ученика.
Састанак је организовао Марко Ђорђевић, наставник географије у ОШ "Душан Радовић" у Нишу.