Начин плаћања котизације

Котизацију за семинаре у организацији Регионалног центра Ниш плаћате тек када одговорна особа Центра јави да је ГРУПА ФОРМИРАНА. Котизацију може наставник да плати сам или да му плати школа.

1. Уплата котизације преко школе:

При пријављивању запосленог(их) у пријавном листу Регионалног центра који попуњава школа треба уписати ПИБ и матични број школе. Центар ће, по формирању групе, послати профактуру и школа ће на основу тога уплатити котизацију(е) за семинар. Учесник или учесници са доказом о уплати из школе долазе на семинар.

2. Индивидуална уплата - када наставник сам уплаћује котизацију:

По добијању информације о формирању групе, наставник котизацију за семинар може уплатити класичном уплатом у пошти или банци. Наставник са доказом о уплати долази на семинар.

Уплатницу попуњавате на овај начин

3. Уплата у Регионалном центру:

Котизацију можете платити доласком у Регионални центар, сваког радног дана до 14.30 у канцеларији бр. 10.

• 06.05.2017. СЕМИНАР "Математичке радионице" +

У Регионалном центру се реализује семинар "Математичке радионице". Котизација износи 900,00. Пријављивање до 3.5.2017.

Пријавни лист можете преузети ОВДЕ

• 12-14.05.2017. СЕМИНАР "Вештине за адолесценцију - превенција злоупотребе психоактивних супстанци и ризичног понашања младих" +

Пријавни лист можете преузети ОВДЕ

• 13.05.2017. СЕМИНАР "Отворени задаци, вршњачко и саморегулисано учење у настави математике" +

• 14.05.2017. СЕМИНАР „Музика и мултимедија“ +

пријављивање до 05.05.2017.
    котизација 2.400,00

• 21.05.2017. СЕМИНАР "Час по мери детета" +

У Регионалном центру се реализује семинар "Час по мери детета". Котизација износи 2.100,00. Пријављивање до 14.5.2017.

Пријавни лист можете преузети ОВДЕ

• 26.05.2017. СЕМИНАР "Функција школских библиотека у развоју креативног читаwа и разумевања" +

У Регионалном центру се реализује семинар "Функција школских библиотека у развоју креативног читаwа и разумевања". Котизација износи 2.400,00. Пријављивање до 20.5.2017.

Пријавни лист можете преузети ОВДЕ

• 03-04.06.2017. СЕМИНАР "Стратегије, методе и технике рада у инклузивној учионици" +

У Регионалном центру се реализује семинар "Стратегије, методе и технике рада у инклузивној учионици". Котизација износи 3.900,00. Пријављивање до 27.5.2017.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

• 26.04.2017. Састанак Актива педагога +

Састанак Актива педагога одржаће се у среду, 26.04.2017. године у просторијама Регионалног центра са почетком у 13 часова.
    Дневни ред састанка:
    1. Усвајање записника са претходног састанка
    2. Стручно усавршавање  – "Могућности у оквиру Еразмус + пројеката, мобилности за школе, стручно образовање и образовање одраслих", Далибор Тодоровић - наставник информатике и рачунарства и амбасадор Еразмус плус програма
    3. Стручно усавршавање – Презентација "3П –ШЕР пројекат“  - Драгана Стевановић педагог ОШ "Бубањски хероји"
    4. Разно

• 27.04.2017. Презентација угледног часа посвећена Николи Тесли +

27.04.2017. у 19.30 часова

Презентација угледног часа посвећена Николи Тесли, а поводом 160 година од његовог рођења.
    Ученици и наставници ОШ "Душан Радовић".
    позив и пријавни лист
    без котизације

• 27.04.2017. Квиз «МОСТ МАТЕМАТИКЕ» +

• 27.04.2017. Састанак Актива наставника Грађанског васпитања +

Састанак Актива наставника Грађанског васпитања биће одржан у  четвртак, 27.04.2017. у 13.00.
    Дневни ред:
    1. Разговор о изменама наставних планова и програма, са убацивањем наставних јединица везаних за насиље над децом
    2. Разно.

• 03-04.06.2017. Испити из немачког језика у организацији Goethe-Instituta Beograd +

• ECDL TEST CENTAR +

ECDL baner

cacakkanjizakikindakragujevackrusevacleskovacsabacsmederevouzicenovi pazarknjazevac