Начин плаћања котизације

Котизацију за семинаре у организацији Регионалног центра Ниш плаћате тек када одговорна особа Центра јави да је ГРУПА ФОРМИРАНА. Котизацију може наставник да плати сам или да му плати школа.

1. Уплата котизације преко школе:

При пријављивању запосленог(их) у пријавном листу Регионалног центра који попуњава школа треба уписати ПИБ и матични број школе. Центар ће, по формирању групе, послати профактуру и школа ће на основу тога уплатити котизацију(е) за семинар. Учесник или учесници са доказом о уплати из школе долазе на семинар.

2. Индивидуална уплата - када наставник сам уплаћује котизацију:

По добијању информације о формирању групе, наставник котизацију за семинар може уплатити класичном уплатом у пошти или банци. Наставник са доказом о уплати долази на семинар.

Уплатницу попуњавате на овај начин

3. Уплата у Регионалном центру:

Котизацију можете платити доласком у Регионални центар, сваког радног дана до 14.30 у канцеларији бр. 10.

• Недеља Goethe-Instituta у Регионалном центру Ниш +

Goethe-Institut је културна установа Савезне Републике Немачке која своју делатност обавља широм света.
    У периоду 20.09.2021 - 24.09.2021. у Регионалном центру Ниш, Goethe-Institut Beograd представиће неке од својих активности.
    Пријављивање за радионице за наставнике немачког језика на пријавном формулару РЦ.

Пријаве за инфо радионицу:

Пријавни лист

Honeyview AktivnostiGoethe Institut 1 page

• НОЋ ИСТРАЖИВАЧА 2021 +

У сусрет научном петку у Научном клубу РЦ Ниш, позивамо Вас да посетите овогодишњу
    НОЋ ИСТРАЖИВАЧА 24.09.2021. од 17:00 до 21:00 часова

Учесници ће имати прилику да прате разне презентације и радионице и да интерактивно учествују у њима.
    Све активности су онлајн на ЗООМ платформи.

У прилогу је агенда и пријавни лист.

Сви наставници учесници активности, добиће потврду о стручном усавршавању.
    Пријављивање је до 23.09.2021. на Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. или Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Honeyview Агенда Ноћ истраживача21  за школе page 0001

• Активности Научног клуба у првом полугођу +