Начин плаћања котизације

Котизацију за семинаре у организацији Регионалног центра Ниш плаћате тек када одговорна особа Центра јави да је ГРУПА ФОРМИРАНА. Котизацију може наставник да плати сам или да му плати школа.

1. Уплата котизације преко школе:

При пријављивању запосленог(их) у пријавном листу Регионалног центра који попуњава школа треба уписати ПИБ и матични број школе. Центар ће, по формирању групе, послати профактуру и школа ће на основу тога уплатити котизацију(е) за семинар. Учесник или учесници са доказом о уплати из школе долазе на семинар.

2. Индивидуална уплата - када наставник сам уплаћује котизацију:

По добијању информације о формирању групе, наставник котизацију за семинар може уплатити класичном уплатом у пошти или банци. Наставник са доказом о уплати долази на семинар.

Уплатницу попуњавате на овај начин

3. Уплата у Регионалном центру:

Котизацију можете платити доласком у Регионални центар, сваког радног дана до 14.30 у канцеларији бр. 10.

• Aкрeдитoвaн сeминaр "Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" +

Aкрeдитoвaн сeминaр" Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" рeaлизуje сe у Рeгиoнaлнoм цeнтру у пeриoду 28-30.08.2020. год. Oвo je jeдaн oд прoгрaмa кojи сe признaje зa држaњe нaстaвe Грaђaнскo вaспитaњe.
    Кoтизaциja износи 6.550,00 дин.

Пријавни лист    Понуда

• Нoвe рaдиoницe Виртуeлнoг нaучнoг клубa ЦПН-a Бeoгрaд +

• ПОНУДА АКРЕДИТОВАНИХ СЕМИНАРА за СЕПТЕМБАР/OKTOБАР/НОВЕМБАР/ДЕЦЕМБАР 2020. године +