AIESEC

17.11.2015. У Регионалном центру Ниш, студентска организација AIESEC је реализовала први нишки Youth Speak ForumЦиљ форума је био подизање свести младих људи о битности неформалног образовања и предузетништва. Др Марија Радосављевић, професорка на Економском факултету у Нишу, Бранко Крсмановић, власник биоскопа Купина и председник удружења “Млади амбасадори” и НЛП мастери Лидија Марковић Росати и Thomas Björge поделили су своје богато искуство са око осамдесет делегата. Интерактивне радионице, организоване у оквиру Youth Speak Forum-a, омогућиле су студентима да дискутују о глобалним проблемима данашњице са представницима корпоративног и јавног сектора: Delhaize Serbia, Erste Banka, Triglav osiguranje, Adver City. Скупу се обратио и Министар просвете, науке и технолошког развоја, проф. др Срђан Вербић, истакавши велики значај оваквог догађаја на локалном и глобалном нивоу.

IMG 8583 resize IMG 8484 resize IMG 8582 resize

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.