Потписивање уговора о реализацији пројекта "Мурал-Наука кроз уметност"

02.09.2021. Потписивањем споразума о сарадњи између Регионалног центра и Уметничке школе, и уговора о реализацији пројекта "Мурал-Наука кроз уметност" са Невеном Стефановић, аутором пројекта и професорком у Уметничкој школи у Нишу, почиње реализација активности из годишњег програма Научног клуба Регионалног центра. Годишњи програм НК Ниш одобрен је и финансира се од стране Центра за промоцују науке Београд кроз пет пројеката. Пројекти су усмерени на ученике, студенте, учитеље и наставнике основних и средњих школа и као централну тему имају заштиту животне средине. Тема ће бити обрађена кроз више научних дисциплина, кроз мултидисциплинарни приступ и уметност.
Споразум су потписале директорка Уметничке школе, Ана Николић и директорка РЦ Ниш, Данијела Марковић, а све у циљу пуног доприноса у оствараивању заједничких циљева у области стручног усавршавања, образовања, културног и уметничког стваралаштва и учешћа ученика и наставника у пројектним активностима Научног клуба. Координатор активности и аутор концепта годишњег програма је Јелена Анђелковић.

Honeyview IMG 20210902 103120 Honeyview IMG 20210902 103139
Honeyview IMG 20210902 104627