Реализован акредитован семинар "Час по мери детета"

25.08.2021. У Центру за стручно усавршавање у Чачку, за наставнике основне школе "Милица Павловић" и ОШ за образовање одраслих, реализован је акредитован семинар "Час по мери детета" (кат.бр.218, област: Деца/Ученици којима је потребна додатна подршка у образовању К3, П2, 8 бодова).
На семинару је учествовало 24 наставника ове школе. Семинар, који је при акредитацији подржао Регионални центар Ниш, реализовале су ауторке Веселинка Станковић, наставница математике и Валентина Вељковић Николић, наставница српског језика. Теме програма: Законски оквир инклузивног образовања; Педагошки профил; Гарднерова теорија вишеструких интелигенција; Стратегије прилагођавања наставе; Израда сценарија за час са видљивим прилагођавањима.