Акредитована трибина „Интернет - табла и креда данашњице“

17.01.2014. У Регионалном центру одржана је акредитована трибина Интернет - табла и креда данашњице. Трибини је присуствовало 80 наставника. Такођеодржано је и завршно тестирање за семинаре који су организовани он лине у организацији Образовно креативног центра из Бора.Тестирање је одржано за семинаре: Добра припрема за час успешан час (кат.бр.425), Водич за час одељенског старешине (кат.бр.30), Блог, твитер и фејсбук у настави (кат.бр.461), Настава у облаку (кат.бр. 412). Испред Креативног центра трибину и тестирање је водио Зоран Милојевић.

IMG 5170 resize

• Aкрeдитoвaн сeминaр "Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" +

Aкрeдитoвaн сeминaр" Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" рeaлизуje сe у Рeгиoнaлнoм цeнтру у пeриoду 28-30.08.2020. год. Oвo je jeдaн oд прoгрaмa кojи сe признaje зa држaњe нaстaвe Грaђaнскo вaспитaњe.
    Кoтизaциja износи 6.550,00 дин.

Пријавни лист    Понуда

• Нoвe рaдиoницe Виртуeлнoг нaучнoг клубa ЦПН-a Бeoгрaд +

• ПОНУДА АКРЕДИТОВАНИХ СЕМИНАРА за СЕПТЕМБАР/OKTOБАР/НОВЕМБАР/ДЕЦЕМБАР 2020. године +