МАЈ МЕСЕЦ МАТЕМАТИКЕ у организацији ЦПН-а

Под слоганом По мери/Помери човека математика је лепо одговорила и није одустала од свог месеца - маја!

Центар за промоцију науке у сарадњи са Математичким институтом САНУ организује, девету годину заредом, највећу националну научно-популарну манифестацију под називом М3 - Мај месец математике, од 7. маја до 1. јуна, први пут у виртуелном простору. Њени виртуелни садржаји намењени су свим генерацијама.
Тема овогодишње манифестације, „Математика у покрету”, подразумева истраживање математичких поставки помоћу сопствених чула, кретања и интеракције са светом који нас окружује.

M3 2020 PROGRAM pages to jpg 0004

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.