Одржано предавање „Неколико речи о речима“

4.4.2020. У организацији Центра "Психонега" одржано је предавање „Неколико речи о речима“ уживо на мрежи преко фејсбука Центра "Психонега". Регионални центар је обавестио наставнике, тако да је на предавање пратило око 50 наставника.

Људи су једина врста која има моћ говора и самоговора и размишља у тој форми. Тренутни, историјски и будући догађаји и појаве у друштву нам се од стране медија и других фактора социјализације интерпретирају кроз одређене појмове који имају позитивну или негативну конотацију.

Предавање је реализовао стални сарадник Регионалног центра и реализатор многобројних трибина, Стеван Станојевић, психолог и психотерапеут.

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.