Рализован акредитовани семинар број 304 "Школа будућности – Microsoft програмима до савремене наставе“

9. и 10.02.2020.  У Основној школи "Браћа Вилотијевић" у Краљеву реализован је акредитовани семинар број 304 "Школа будућности – Microsoft програмима до савремене наставе“ (16 бодова, 2 дана). Семинар је реализован за колектив школе, за 30 наставника. Семинар су реализовале Јасмина Марковић, дипломирани професор педагогије, Марија Петровић, дипломирани филолог за српски језик и Сузана Ристић, дипломирани професор историје из ОШ "Јован Јовановић Змај" са Алексиначког Рудника.
Теме на семинару били су програми и технике које наставник може да користи у свакодневном раду - Изокренута учионица; Socrative; PowerPoint; ChronoZoom; Sway; Office 365;
Семинар "Школа будућности – Microsoft програмима до савремене наставе“ је један од 16 семинара које је Регионални центар Ниш подржао у Каталогу програма стручног усавршавања за период 2018 - 2021.године.