Рализован акредитовани семинар број 304 "Школа будућности – Microsoft програмима до савремене наставе“

9. и 10.02.2020.  У Основној школи "Браћа Вилотијевић" у Краљеву реализован је акредитовани семинар број 304 "Школа будућности – Microsoft програмима до савремене наставе“ (16 бодова, 2 дана). Семинар је реализован за колектив школе, за 30 наставника. Семинар су реализовале Јасмина Марковић, дипломирани професор педагогије, Марија Петровић, дипломирани филолог за српски језик и Сузана Ристић, дипломирани професор историје из ОШ "Јован Јовановић Змај" са Алексиначког Рудника.
Теме на семинару били су програми и технике које наставник може да користи у свакодневном раду - Изокренута учионица; Socrative; PowerPoint; ChronoZoom; Sway; Office 365;
Семинар "Школа будућности – Microsoft програмима до савремене наставе“ је један од 16 семинара које је Регионални центар Ниш подржао у Каталогу програма стручног усавршавања за период 2018 - 2021.године.

• Aкрeдитoвaн сeминaр "Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" +

Aкрeдитoвaн сeминaр" Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" рeaлизуje сe у Рeгиoнaлнoм цeнтру у пeриoду 28-30.08.2020. год. Oвo je jeдaн oд прoгрaмa кojи сe признaje зa држaњe нaстaвe Грaђaнскo вaспитaњe.
    Кoтизaциja износи 6.550,00 дин.

Пријавни лист    Понуда

• ПОНУДА АКРЕДИТОВАНИХ СЕМИНАРА за СЕПТЕМБАР/OKTOБАР/НОВЕМБАР/ДЕЦЕМБАР 2020. године +

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.