Састанак Секције психолога

23.01.2020. Први овогодишњи јануарски састанак Секције психолога одржан је у просторијама Регионалног центра.

Теме састанак су биле:
1. Предавање са презентацијом "Мере превенције и лечења трауматизоване деце" - група предавача из Центра за психотерапију " Анима плус"
2. Анализа Извештаја о раду Секције психолога запослених у образовању Нишавског округа за 2019. годину
3. Прикупљање новца за плаћање групне чланарине у Друштву психолога Србије.

Састанку је присуствовало 28 психолога из вртића, основних и средњих школа града Ниша.

Honeyview IMG 3094 Honeyview IMG 3095

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.