Изложба Француског института у Нишу - France eMotion

17.01.2020.  Изложбу Француског института у Нишу, France eMotion, постављену у просторијама Регионалног центра, посетили су ученици и наставници Прехрамбено - хемијске школе (одељења II-2, II-6 i IV-2), као и ученици прве године Гимназије" Бора Станковић" који имају предмет Грађанско васпитање.
Представник Института Нађа Миљковић, упознала је присутне са радом Француског Института у Србији, активностима које реализују у канцеларији у Нишу и упутила их о детаљима изложбе.

Изложба је урађена тако да је кроз 25 изложбених паноа могуће проћи анимирано путовање и упознати се са француским споменицима, дворцима и музејима. Изложба се у Регионалном центру налази до 30. јануара.

Honeyview IMG 3073 Honeyview IMG 3074
Honeyview IMG 3075 Honeyview IMG 3063 copy
Honeyview IMG 3065 copy Honeyview IMG 3067

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.