Реализован семинар број 331 "Употреба мобилних апликација за побољшање квалитета наставе и учења; паметни телефон као наставно средство 21.века"

11.1.2020. У Mедицинској школи у Суботици реализован је акредитовани семинар број 331 "Употреба мобилних апликација за побољшање квалитета наставе и учења; паметни телефон као наставно средство 21.века." (област: информатика, 8 бодова). Семинар је реализован за колектив школе, а реализовали су га Ана Живковић и Марјан Миланов.
Теме обрађене на семинару су: Мобилни телефон у учионици – за и против; Технологија у учионици; Блумова таксономија 21. века; Апликације за помоћ у припреми, организацији и реализацији наставе; Апликације за управљање одељењем; Апликације за прављење квизова, тестова и анкета; Друге апликације које могу користити наставнику.

Семинар је један од 16 подржаних семинара Регионалног центра Ниш.

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.