Конференција у Београду

17.12.2013. У Београду, у организацији Завода за унапређивање образовања и васпитања, одржана је Конференција - Искуства и могући правци система сталног стручног усавршавања запослених у образовању и Конкурса "Сазнали на семинару применили у пракси". У пленарном излагању известиоци су били др Мирослав Павловић (досадашња искуства ЗУОВ-а у систему сталног стручног усавршавања), проф.др Шефика Алибабић (могући правци за унапређивање професионалног развоја запослених), доц.др Лидија Радуловић (критеријуми за избор програма сталног стручног усавршавања).

На Конференцији су додељене и награде учесницима Конкурса "Сазнали на семинару применили у пракси". У каснијем делу рада по групама тражили су се модалитети за унапређивање Конкурса "Сазнали на семинару применили у пракси".

Конференцији су присуствовали и представници регионалних центара и центара за стручно усавршавање. Регионални центар Ниш су представљале директорка Центра Данијела Марковић и сарадница Виолета Панчић.

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.