Месечни састанак Секције школских психолога

28.11.2019. Редовни месечни састанак Секције школских психолога одржан је у просторијама Регионалног центра. На састанку је одржано предавање Савремени изазови васпитања - Стеван Станојевић, дипл.психолог, мастер педагог, психотерапеут и заступник Центра за психолошку едукацију "Психонега".
Теме предавања су биле: Специфичности двадесет првог века: Генерацијски јаз, нарстајућа отуђеност између деце и одрслих, слабљење ауторитета родитеља и наставника: узроци и последице; Утицај модерне технологије на децу и младе; Дигитално насиље.
После предавања извештај са Извршног одбора Друштва психолога представила је Љиљана Радовановић Тошић, психолог у ОШ "Радоје Домановић".
Састанку је присуствовало 50 школских психолога. Састанак је организовала Мирјана Радојевић, председница Актива, психолог у ОШ" Свети Сава"

Honeyview IMG 2916 Honeyview IMG 2918

• Нoвe рaдиoницe Виртуeлнoг нaучнoг клубa ЦПН-a Бeoгрaд +

• Aкрeдитoвaн сeминaр "Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" +

Aкрeдитoвaн сeминaр" Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" рeaлизуje сe у Рeгиoнaлнoм цeнтру у пeриoду 28-30.08.2020. год. Oвo je jeдaн oд прoгрaмa кojи сe признaje зa држaњe нaстaвe Грaђaнскo вaспитaњe.
    Кoтизaциja износи 6.550,00 дин.

Пријавни лист    Понуда

• ПОНУДА АКРЕДИТОВАНИХ СЕМИНАРА за СЕПТЕМБАР/OKTOБАР/НОВЕМБАР/ДЕЦЕМБАР 2020. године +