ДАН ЉУДСКИХ ПРАВА

09.12.2013. Савремена међународна регулатива људских слобода и права започиње Повељом Уједињених нација 1945. године. "Сви људи рођени су слободни, са једнаким достојанством и правима", каже први члан Опште повеље о људским правима.

Регионални центар Ниш придружио се обележавању овог датума кроз приказ и изложбу радова ученика млађих разреда ОШ "Иво Андрић"- "Различити а ипак исти". Приказ су припремиле учитељице Марина Стојковић, Снежана Мушкић и Софија Ристовић. Представи су присуствовали ученици школе за основно и средње образовање "14 октобар", наставници, родитељи и заинтересовани грађани.

IMG 4883 resize

IMG 4908 resize    IMG 4920 resize      IMG 4927 resize     IMG 4929 resize     IMG 4936 resize     IMG 4944 resize  IMG 4953 resize

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.