Реализација семинара "Вештине за адолесценцију – превенција злоупотребе психоактивних супстанци и ризичног понашања младих (област: васпитни рад)"

19.-21.08.2019. У Регионалном центру реализован акредитовани семинар број 15 "Вештине за адолесценцију – превенција злоупотребе психоактивних супстанци и ризичног понашања младих (област: васпитни рад)".
Семинар је један од препоручених програма за планирање превенције употребе дроге код ученика по Стручном упутству Министра просвете од школске 2018/2019.године. Обрађене су теме о основама пзнавања психоактивних супстанци и начинима да се научено са семинара примени у учионици. У ту сврху сваки полазник је добиоштампани приручник са сценаријима радионица које могу да се реализују у школи.
Водитељке семинара биле су Весна Петровић Урошевић и Борислава Максимовић. Семинару је присуствовало 30 наставника из основних и средњих школа Града Ниша.
Семинар је захваљујући организацији LionsQuest Србија био бесплатан за полазнике.
Семинар је у Каталогу програма стручног усавршавања за следеће две школске године подржан од стране Регионалног центра Ниш.

Honeyview IMG d8b906cea0f767dbcb810ee8896396af V Honeyview IMG 8be7f46c6282a6daeb9472707da7564e V

• Aкрeдитoвaн сeминaр "Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" +

Aкрeдитoвaн сeминaр" Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" рeaлизуje сe у Рeгиoнaлнoм цeнтру у пeриoду 28-30.08.2020. год. Oвo je jeдaн oд прoгрaмa кojи сe признaje зa држaњe нaстaвe Грaђaнскo вaспитaњe.
    Кoтизaциja износи 6.550,00 дин.

Пријавни лист    Понуда

• Нoвe рaдиoницe Виртуeлнoг нaучнoг клубa ЦПН-a Бeoгрaд +

• ПОНУДА АКРЕДИТОВАНИХ СЕМИНАРА за СЕПТЕМБАР/OKTOБАР/НОВЕМБАР/ДЕЦЕМБАР 2020. године +