Web alati u nastavi

05. и 07.11.2013. У Регионалном центру, у оквиру пројекта "Web alati u nastavi" одржане су две обуке: за наставнике основних школа 05.11. и наставнике средњих школа 07.11. Наставници су обучени за креирање Weebly сајтова, коришћење сервиса за дељење презентација (Slideshare, Brainshark, Slideboom), креирање Гугловог упитника и његово уградње на сајт. Предавачи су биле Ана Живковић и Наташа Стојановић. Обуку је прошло 30 наставника.

IMG 4687 resize

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.