Предавање Интерактивно преношење знања

20.04.2018. За наставнике нишких школа у Регионалном центру је одржано предавање Интерактивно преношење знања. Предавање су одржали академски сликар Горан Остојић Вид и академски сликар Јулија Петровић. Како да ученици запамте градиво са радошћу и разумевањем и каква све сарадња може да постоји међу наставницима различитих предмета, била су нека од питања о којима су наставници дискутовали. Присутни наставници су све време били укључени у предавање. Своју креативну перцепцију су активирали помоћу музике, цртежа и табела које су им предавачи представљали. На предавању је учествовало 25 наставника.