Радионица за наставнике - Електонски Портфолио

24.04.2017. Радионица за наставнике - Електонски Портфолио, реализована је у рачунарској учионици Регионалног центра. На радионици је учествовало 8 наставника из Александровца, Ћуприје и Ниша. Интернет сервис Е-портфолио урађен је на основу Правилника о сталном стручном усавршавању наставника, васпитача и стручних сарадника. Учешћем на овој радионици, наставници добијају прилику да портфолио, план стручног усавршавања и годишњи извештај о стручном усавршавању ураде на лак, брз и једноставан начин. Школе на основу појединачних Е-портфолиа наставника добијају базу података о стручном усавршавању наставника у школи и ван установе.