Европска недеља о малим и средњим предузећима

25.09.2013. У оквиру Европске недеље о малим и средњим предузећима (Europen SME Week 2013), којом координише Европска комисија, као централни догађај те манифестације, у Привредној комори Србије одржана је панел дискусија на тему "Значај предузетничког образовања у креирању промена друштва". Догађај је реализовала организација Достигнућа младих у Србији уз подршку Америчке агенције за међународни развој, фондације Фриедрицх Еберт, Министарства привреде и Привредне коморе Србије. Уцесници панела били су и представници Министарства просвете, науке и технолошког развоја, Министарства омладине и спорта, као и неколико асоцијација привредника.  Представнице Регионалног центра Ниш које су присуствовале панел дискусији биле су Данијела Марковић, директор РЦ НИш и Валентина Ранчић, самостални стручни сарадник у РЦ Ниш.

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.