Презентација примене пројектне наставе "Константин и наше доба"

12.09.2013. У Регионалном центру одржана је презентација примене пројектне наставе са темом "Константин и наше доба". Наставницима нишких школа представљен је пројекат који је спроведен у току 2013. године у ОШ "Иво Андрић". У пројекту су учествовали ученицу другог, трећег и четвртог разреда, а резултати пројекта представљени су на јавном часу. Ова тема је актуелна у години обележавања јубилеја, 1700 година од доношења Миланског едикта, који се прославља у Нишу. Презентацију и радионице водили су аутори пројекта, учитељи: Софија Ристовић, Снежана Мушкић и Миљан Ристовић. Присуствовало је 50 наставника основних школа.

IMG 4488 resize IMG 4489 resize

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.