Регионални центар добитник награде "Зелени лист"

26.04.2016. У Сремским Карловцима је у оквиру највеће и најстарије еколошке акције “Тражимо загађивача године и заштитника животне средине” у Србији, у свечаној сали Карловачке гимназије одржана додела Зеленог и Црног листа.

Зелени лист припао је ЈКП Медијана, ОФ театру из Ниша и Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању Ниш, за реализацију еколошког позоришног фестивала ученика основних и средњих школа под називом “Шта драмиш”. Признање су примили Братислав Вучковић - директор ЈКП Медијана, Ивана Недовић из ОФ театра и Данијела Марковић - директорка РЦ за професионални развој запослених у образовању.

Више о догађају прочитајте на следећем линку:

ЗЕЛЕНИ ЛИСТ

zeleni list