Ликовна колонија “Стари у години Миланског едикта”

08-13.07.2013. У Регионалном центру је одржана Ликовна колонија “Стари у години Миланског едикта”. Уметници из свих бивших југословенских република, уз госте из Грчке и Бугарске, сликали су мотиве раног хришћанства, императора Константина и античког Ниша. Манифестацију је организовао "Покрет трећег доба Ниша", који у граду Нишу окупља људе старије од 60 година. Ове године покровитељи ликовне колоније су Швајцарска развојна агенција СДЦ, град Ниш и Банка Интеса. Под утицајем велике инспирације сликара насликано је преко 50 слика.

Дела која су настала током 6 дана изложена су у просторијама Покрета трећег доба (Трг Павла стојковића 10).

Цела манифестација је била добро осмишљена а за уметнике подстицајна и крајње инспиративна. Све је то овогодишњу СЛИКАРСКУ КОЛОНИЈУ ТРЕЋЕГ ДОБА учинило успелом, запаженом и јединственом, како код нас, тако и ван наше земље.

1   IMG 4153  IMG 4157  IMG 4172

• Aкрeдитoвaн сeминaр "Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" +

Aкрeдитoвaн сeминaр" Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" рeaлизуje сe у Рeгиoнaлнoм цeнтру у пeриoду 28-30.08.2020. год. Oвo je jeдaн oд прoгрaмa кojи сe признaje зa држaњe нaстaвe Грaђaнскo вaспитaњe.
    Кoтизaциja износи 6.550,00 дин.

Пријавни лист    Понуда

• ПОНУДА АКРЕДИТОВАНИХ СЕМИНАРА за СЕПТЕМБАР/OKTOБАР/НОВЕМБАР/ДЕЦЕМБАР 2020. године +

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.