Вебинар у оквиру пројекта „Професионална оријентација у Србији“

27.05.2013. У рачунарској учионици РЦ Ниш одржан је састанак/вебинар на тему финалног извештавања у оквиру пројекта: Професионална оријентација у Србији. Учесници су били представници школских тимова и то из Ниша уживо (10) и из целе Србије on-line (19).

Током вебинара дате су детаљне инструкције у вези употребе Wiki web алата у сврхе креирања школске странице и коришћења већ формиране Wiki PO мреже. На крају су сви учесници имали постављене најновије садржаје на својим Wiki страницама, било да је био у питању извештај у форми текста или фотографија, видео снимак, презентација или линк. Водитељи овог састанка/вебинара биле су: Ана Живковић - члан тима ОШ "Чегар" из Ниша и Снежана Шундрић - руководилац тима за професионалну оријентацију на локалу.

IMG 4040  IMG 4037  IMG 4034  IMG 4030  Narodne novine