Вебинар у оквиру пројекта „Професионална оријентација у Србији“

27.05.2013. У рачунарској учионици РЦ Ниш одржан је састанак/вебинар на тему финалног извештавања у оквиру пројекта: Професионална оријентација у Србији. Учесници су били представници школских тимова и то из Ниша уживо (10) и из целе Србије on-line (19).

Током вебинара дате су детаљне инструкције у вези употребе Wiki web алата у сврхе креирања школске странице и коришћења већ формиране Wiki PO мреже. На крају су сви учесници имали постављене најновије садржаје на својим Wiki страницама, било да је био у питању извештај у форми текста или фотографија, видео снимак, презентација или линк. Водитељи овог састанка/вебинара биле су: Ана Живковић - члан тима ОШ "Чегар" из Ниша и Снежана Шундрић - руководилац тима за професионалну оријентацију на локалу.

IMG 4040  IMG 4037  IMG 4034  IMG 4030  Narodne novine

• Aкрeдитoвaн сeминaр "Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" +

Aкрeдитoвaн сeминaр" Умeћe кoмуникaциja - кaкo дa гoвoримo и слушaмo дa би учeници жeлeли дa нaс чуjу и дa рaзгoвaрajу сa нaмa" рeaлизуje сe у Рeгиoнaлнoм цeнтру у пeриoду 28-30.08.2020. год. Oвo je jeдaн oд прoгрaмa кojи сe признaje зa држaњe нaстaвe Грaђaнскo вaспитaњe.
    Кoтизaциja износи 6.550,00 дин.

Пријавни лист    Понуда

• ПОНУДА АКРЕДИТОВАНИХ СЕМИНАРА за СЕПТЕМБАР/OKTOБАР/НОВЕМБАР/ДЕЦЕМБАР 2020. године +

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.