Угледни час из биологије

23.05.2013. У Регионалном центру је одржан Угледни час из биологије - "Молекулске основе наслеђивања ДНК и РНК". Аутор часа је професорка Медицинске школе "др Миленко Хаџић " Љубица Живојиновић, чији су ученици кроз драмски приказ представили систематизовано градиво из генетике. Угледном часу је присуствовало 25 наставника биологије који су овакав вид стручног усавршавања оценили као врло значајан.

IMG 4016 IMG 4018

• ПОЗИВАМО ВАС ДА ПОПУНИТЕ УПИТНИК +

На следећем линку је упитник припремљен за потребе Регионалног центра Ниш ради анализе ставова запослених у образовању о начинима и сврсисходности оваквих облика стручног усавршавања. Ваши одговори представљаће извор података који ће нама као Центру помоћи.

Упитник је анониман.

Хвала Вам на помоћи.